Burgemeester Marc krijgt goed rapport!

Onlangs pakte Het Nieuwsblad uit met een Burgemeestersrapport. En met een score van 71% behoort onze burgervader tot een van de toppers van de klas.

Marc Vanden Bussche blinkt nationaal uit in twee vakken. Met name in de rubriek "visie op de toekomst van onze gemeente". Daar krijgt hij een zeldzame 8,1 op 10. En de Nieuwsblad-lezer vindt ook dat onze burgemeester heel wat investeringen en projecten naar onze gemeente kan halen, en dat levert hem een score van 8/10 op. Terecht, natuurlijk :-)

Op de vraag wie de volgende burgemeester van Koksijde moet worden, antwoord 42,8% met "Marc Vanden Bussche". Voorts blijkt dat Koksijde goed bestuurd wordt (7,5/10), en dat Marc Vanden Bussche zeer bereikbaar is. Op de vraag of onze burgemeester geregeld aanwezig is op evenementen, antwoord 79% bevestigend.

Kort samengevat: bank vooruit en kus van de juf, burgemeester!

Reageer